facebook

W dniu ślubu jestem do Państwa dyspozycji od 9.00 do 1.00 po północy. Czas ten obejmuje przygotowania, błogosławieństwo, ślub, plener (w dzień ślubu) i przyjęcie weselne.

Następnie przygotowuję jeden z poniższych pakietów:

1) ALBUM STANDARD

Otrzymuja Panstwo album tradycyjny (wg indywidualnego zamówienia, producent firma Baranski) o wymiarach strony 33x33 cm, 30-kartowy z odbitkami fotograficznymi w formacie 19x28,5 cm w ilosci 60 szt

Pliki zdjeciowe wybrane do albumu ze zbioru wszystkich wykonanych podczas wesela zostaja poddane starannej obróbce graficznej. Do albumu dolaczam plyte DVD z co najmniej 300-ma plikami zdjeciowymi w wysokiej rozdzielczosci- min. 2000x3000 piks. (zdjecia nie wybrane do albumu poddaje wstepnej obróbce).

2) ALBUM ROZSZERZONY

Otrzymuja Panstwo album tradycyjny o wymiarach strony 33x33 cm, 30-kartowy z odbitkami fotograficznymi w trzech formatach: ok. 30 odbitek 19x28,5 cm, ok. 60 odbitek 14x21 cm oraz jako uzupelnienie - kilkanascie odbitek 8x12 cm, tzw. sety.

Co najmniej 300 plików zdjęciowych wydaję na płycie DVD – jak wyżej.

3) FOTOKSIĄŻKA

Otrzymują Państwo fotoksiążkę o wymiarach strony 30x30 cm, 20–kartową zawierającą ok. 80 zdjęć.
Na wstępie dokonuję selekcji zdjęć, po czym wybrane zdjęcia poddaję starannej obróbce graficznej, projektuję rozkładówki książki, wreszcie na etapie introligatorskim pracę powierzam firmie Barański – www.baranski.com.pl – krakowskiemu producentowi albumów i fotoksiążek.
Do fotoksiążki dołączam płytę DVD z co najmniej 300–ma plikami zdjęciowymi w wysokiej rozdzielczości.

SESJA PLENEROWA w inny dzień

Sesję można zaplanować w dowolny dzień (oprócz soboty i niedzieli). Trwa ok. 7 godzin i odbywa się w kilku ustalonych wcześniej miejscach.

Wydanie może mieć następującą formę:

-osobny (drugi) album tradycyjny (identyczny jak podstawowy) 20-kartowy z zawartością 40–tu opracowanych graficznie odbitek w formacie 19x28,5 cm. Na płycie DVD wydaję co najmniej 150 plików zdjęciowych w wysokiej rozdzielczości.

-powiekszenie albumu glównego – album ślubny zawiera 30 kart

(pakiet nr 1) lub 40 kart (pakiet 2) i mieści zarówno reportaż z dnia ślubu jak i zdjęcia z pleneru w inny dzień. Na płycie DVD – jak wyżej.

-zdjęcia z pleneru w inny dzień zostają uwzględnione w podstawowej ilości zdjęć w albumie. Na płycie DVD – jak wyżej.

Mozliwe jest zamówienie tylko sesji plenerowej (bez reportazu slubnego). Przygotowuje wówczas album tradycyjny 33x33 cm z zawartoscia 40 szt. odbitek w formacie 19x28,5 cm. Na plycie DVD wydaje co najmniej 150 plików zdjeciowych.

ALBUM DLA RODZICÓW

Album ma wielkość 25x25 cm (wielkość strony) i liczy 20 kart. Mieści 40 odbitek w formacie 14x21 cm. Wygląd zewnętrzny (pomijając wielkość) może być identyczny jak albumu podstawowego.

UWAGI

Możliwe jest dopasowanie czasu pracy fotografa jak i formy wydania albumu do Państwa potrzeb.W celu uzyskania informacji o dostepnosci terminów czy cennika uslug, prosze o kontakt. Chętnie się z Państwem spotkam w celu omówienia szczegółów.

©Copyright 2008-2013 by Janusz Łaba. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Piwkoo
Słowa kluczowe: fotografia ślubna kraków, zdjęcia ślubne kraków, fotograf ślubny kraków, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, fotograf kraków, Janusz Łaba