facebook

Opinie

Gorąco polecamy współpracę z takim profesjonalistą jakim jest Janusz Łaba. Rewelacyjne zdjęcia, wielkie zaangażowanie i ogrom wysiłku jaki włożył w uœwietnienie naszej uroczystoœci dały piorunujący efekt. Jesteœmy bardzo zadowoleni z bezproblemowej współpracy i idealnego dopasowania się do naszych potrzeb. Janusz podczas swojej pracy jest zupełnie "niewidzialny" dla młodych i gosci przez co nikomu specjalnie nie przeszkadza, nie powoduje dodatkowego stresu. Uœmiech który przez cały czas goscił na jego twarzy i dobre słowo pomagały nam na komfortowe samopoczucie. Zdjęcia są przepiękne i bardzo wyjątkowe. Serdecznie dziękujemy

Katarzyna i Daniel Wierzbiccy
k.szymczak@vp.pl
Kraków.

Pan Janusz jest wspaniałą osobą i przede wszystkim – prawdziwym, profesjonalnym fotografem. Jego zdjęcia są dla nas nie tylko reportażem z naszego wesela, ale także relacją rejestrującą emocje i nastroje zapisane w ludzkich oczach, twarzach, postaciach. Większoœć zdjęć jest wykonana spontanicznie, można powiedzieć, że najważniejszą ich zaletą jest to, że uchwycona jest w nich chwila- ta prawdziwa i autentyczna. Dlatego też zdjęcia te można oglądać setki razy i za każdym odnalezć w nich coœ nowego. Plener – niepowtarzalny, zdjęcia wykonywane w atmosferze radoœci, ciepła i mocy pomysłów. Album wykonany bardzo starannie i rzetelnie, zdjęcia dobrane ze smakiem i pomysłem. To wspaniała pamiątka, jesteœmy z niej dumni i pod każdym kątem zadowoleni, polecamy wszystkim usługi Pana Janusza.

Ewelina i Łukasz
lukasz.siekierski@o2.pl
Stopnica, 23.06.2012 r.

Pan Janusz jest stuprocentowym profesjonalistą, jego umiejętności mają odzwierciedlenie w każdym wykonanym przez niego zdjęciu. Jest perfekcjonistą, osobą pełną zapału i całkowicie oddaną swojej profesji. Dziękujemy za cudowne zdjęcia i przepiękny, wyjątkowy album, którym zachwycamy się nie tylko my, ale także nasi najbliżsi. Polecamy wszystkim którzy pragną ten wyjątkowy dzień zawsze cudownie wspominać, mogąc wracać do tak niesamowitych fotografii.

Sylwia i Łukasz Dedo
sylwia.dedo@gmail.com
Jasło/Kraków 10.09.2011 r."

Zdjecia sa piekne i profesjonalne, caly czas do nich wracamy, bardzo przyjemnie sie je oglada. Po minach (i komentarzach) naszych gosci widac, ze szybko polubili fotografa. A plener slubny - niezapomniana wycieczka... (nie mówiac o efekcie) i fajne rozmowy :-) dziekujemy! A czytajacym POLECAMY bez dwóch zdan!

Kasia i Marcin)
GG: 4838738
09 lipca 2011

Janusz jest profesjonalistą. Fotografuje z pasją i zaangażowaniem. Jest wszedzie , a jednoczesnie potrafi być niezauważalny. Zdjecia sa naturalne, spontaniczne i w niezwykly sposób oddaja nastrój i atmosfere uroczystosci. Sesja ślubna w plenerze okazala sie fantastyczna przygoda i zabawa. Janusz tryskal humorem i pomyslami, a efekt przerósl nasze najsmielsze oczekiwania. NIE WYOBRAZAMY SOBIE LEPSZEGO FOTOGRAFA NA NASZYM SLUBIE!!!

Katarzyna i Piotr Blakala

kasia_61@interia.pl

Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń ze współpracy z Panem Januszem, możemy zapewnić, iż jest on dojrzałym, profesjonalnym fotografem, wykonującym zdjęcia na najwyższym poziomie. Wszystko co robił pan Janusz było perfekcyjne. Jego praca podczas całego dnia aż po wybór zdjęć do albumu. Nasze zdjęcia ślubne to nasz najpiękniejszy prezent.

Joanna i Michał Gronek
gg 12400785
asik82star@gmail.com

Profesjonalista w każdym calu. Potrafi uchwycić na zdjęciach każdy szczegół tak ważnej chwili (ślub). Każde zdjęcie super skadrowane. Album bardzo przemyślanie i ciekawie ułożony. A poza tym to człowiek pełen pozytywnej energii, który potrafi zwykłe robienie zdjęć zmienić w dobra zabawę.
Zdecydowanie polecamy

Magdalena i Bogusław Samulowie
gg 6285094

Decyzja o wyborze dobrego fotografa zwłaszcza ślubnego jest trudna, dlatego z całą pewnością możemy powiedzieć, że Janusz to strzał w dziesiątkę. Nasz pamiątkowy album jest uwiecznieniem Jego niezwykłego talentu i pasji. Zdjęcia są perfekcyjne pod każdym względem. Gorąco polecamy i jeszcze raz składamy podziękowanie za niepowtarzalną pamiątkę na całe życie.

Ela i Paweł Sekunda
17.10.2009 Kraków
e-mail: ela2106@vp.pl

Zdecydowanie polecamy usługi Janusza Łaby, a zwłaszcza jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości zdjęć, które zostały zrobione podczas naszego ślubu oraz pleneru. Gdybyśmy mieli raz jeszcze wybierać fotografa byłby to na pewno Janusz Łaba. Właściwa osoba, która w sposób profesjonalny uwiecznia ważne chwile.

Magdalena i Andrzej Borówka
Myślenice 31.01.2009 r.

Janusz to profesjonalny i trzeba przyznać bardzo pracowity fotograf. Dzięki niemu mamy bezcenną pamiątkę z naszego ślubu, której zazdroszczą nam wszyscy. Możemy zapewnić każdego, że będzie zadowolony z efektów jego pracy. Dużą zaletą Janusza jest to, że potrafi być niezauważalny, ale jest zawsze w odpowiednim miejscu i czasie, żadna z ważnych chwil nie zostanie pominięta. Dziękujemy i polecamy gorąco.

Renata i Paweł Jurusik
8 sierpnia 2009 Jasło
e-mail: renatasulk@wp.pl

Decyzje o zatrudnieniu pana Janusza na chrzcinach naszego dziecka podjęliśmy w ostatniej chwili odmawiając znajomemu męża. Teraz, jak o tym myślę, to sama nie wiem co mnie tak zafascynowało w fotografiach pana Janusza, że ryzykowałam dużą wpadkę. Sama robiąc zdjęcia mam wysokie wymagania w stosunku do zawodowców i uważam, że się opłaciła ta zmiana fotografa. Zdjęcia oddają klimat naszej kameralnej uroczystości i na pewno są niesamowitą pamiątką dla naszego długo oczekiwanego syna. Po uroczystości właściwie zastanawiałam się czy cokolwiek udało się sfotografować, gdyż wydawało się, iż pan Janusz niewiele pracował. Zdjęć jednak jest dużo, są pełne ciepła, świątecznej atmosfery oraz utrwalona jest cała uroczystość. Pan Janusz nie tylko sprostał trudnym warunkom oświetleniowym, zrozumieniu czego właściwie sobie życzy kobieta tuż po porodzie oraz niektórym mocno przeszkadzajacym domorosłym fotografom, ale też stworzył przepiękne pamiątkowe albumy. Goraco polecam - świeżo upieczona mama małego Wiktorka.

Alina Durek
grudzień 2009
e-mail: Alifil@poczta.onet.pl

Gorąco polecamy Pana Janusza.
Przy fotografowaniu uroczystości ślubnej i weselnej jest niezastąpiony. Wszystkie zdjęcia są przemyślane, a jednocześnie spontaniczne, dzięki czemu nikt nie czuje się skrępowany. Album z tych uroczystości jest przepiękną pamiątką budzącą zachwyt rodziny i znajomych. Jeszcze raz serdecznie polecamy!!!

Asia i Kazik
e-mail: joawi@gazeta.pl

Miałam rodzinną uroczystość i skorzystałam z usług Pana Janusza. Zdjęcia są wykonane bardzo profesjonalnie i doskonale oddają atmosferę uroczystości. Polecam, bo prócz profesjonalizmu, Pan Janusz to osoba bardzo przyjemna, solidna i godna polecenia.

Bożena Kaznocha
e-mail:bkaznocha@gmail.com

©Copyright 2008-2013 by Janusz Łaba. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Piwkoo
Słowa kluczowe: fotografia ślubna kraków, zdjęcia ślubne kraków, fotograf ślubny kraków, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, fotograf kraków, Janusz Łaba